DarkOrbit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DarkOrbit

DarkOrbit ботове, измами, хакове и още много други неща...
 
ИндексИндекс  Dark OrbitDark Orbit  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит

Go down 
+12
danicj
bgstef123
ifeelsogood
north_side
dimitardimitrov2
rossko73
joko
Wolf971
F***theSystem
minimal
XpReSs
Admin
16 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 3
Join date : 16.01.2011
Age : 26

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyВто Яну 18, 2011 4:08 am

Здравейте ето и най-новия постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит:
бота се нарича UDOBot (Ultimate Dark Orbit Bot)
Как да го използвате :
1. Изтеглете го от тук
2.Разархивйрайте го с програмата win rar
3.Отворете папката с бота
4.Отворете UDOBot.exe
5.Гледайте снимките и тяхното обяснение за да си настроите бота
UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит 1st11

1.) Тук трябва да напишете своето USERID (намира се в акаунта ви цифрите)
2.) Тук трябва да напишете сървара си но по следния начин когато влезете в сървар погледнете отгоре има едно int и след това цифра, тук поставете това int слято с цифрата
3.) Тук трябва да напишете SID по следния начин: влесте в акаунта си в дарк орбит и сървара в който желате сега в менюто кадето ви показва каде сте, ранга ви, каде се намира кораба ви и др. в това меню натиснете десен бутон кадето и да е но не върху текста най добре между текста ИЗПОЛЗВАЙТЕ МОЗИЛА (Mozilla) сега изберете менюто View Page Source като ви излезе нов прозорец в него натиснете ctrl и задръжте а после и F след това пуснете сега в долния ляв ъгъл ви излезе ново меню за търсене в него се пише там напишете SID сега ви излезе SID= и след това трябва да има букви и цифри в кавички копирайте буквите и цифрите без кавичките и поставете това след Session ID в удобот това трябва да се прави всеки път!!!
4.) Тук трябва да изберете картата върху която е кораба ви.
5.) Натиснете бутона за да започнете удобот.

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит 2nd10
1.) отметка в това, ако искате Bot да Бяга до най-близкия портал ако врагът е близо
. 2.) Отметка в това , ако искате ботът да избяга, ако сте атакувани
3.) Задайте процента ако кораба ви има по малко HP от него ще отиде до най близкия портал и ще започне да се поправя.
7.) отметка в това ако искате бота да използва instatshield
8.) отметка в това, ако искате бота да използва EMP
9) Отметнете нещата които искате бота да събира
10) Отметнете ресурсите които искате бота да продава

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит 3d10

1.) отметка в това ако искате бота да убива извънземни
2.) отметнете кои амуниции бота да копува
3.) Изберете какви лазери да използва бота
4.)Изберете какви ракети да купува бота
. 5) Изберете какви ракети да използва бота
6.) Изберете какви извънземни да убива бота
7.) отметнете това ако искате бота да се върти около извънземните (ВИНАГИ ГО ИЗБИРАЙТЕ ТАКА ВИ ТОЧАТ МНОГО МАЛКО)

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит 4th10

1.) Отметнете това ако искате бота да сменя картите на всеки 10-120 мин.
2.) Това са достъпните карти за MMO.
3.) Това са достъпните карти за EIC.
4.) Това са достъпните карти за VRU.

За да запазите настройките и да пуснете бота направете следното:
1.За да запазите настройките изберете с мишката менюто File горе в ляво
след това минете върху settings и ги отворете след това save трябва да ви излезе това

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит 5nn10

В бялото поле напишете името на сейва ви каквото и да е например 1
след това натиснете save

2. за да продължите настройките си изберете с мишката менюто File горе в ляво
след това минете върху settings и ги отворете след това Load и го отворете трябва да изглежда така

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит 6th10

изберете името със сейва си и натиснете Load
3.За да пуснете бота си отворете File и натиснете Started
4.За да се движите по картата натиснете някаде по нея
5.За да преминете в портал натиснете върху него на картата десен бутон и Jump

Това е ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ!!!

Presian

Винаги можете да напишете едно мерси!!!

ТОЗИ БОТ НЕМОЖЕ ДА БАННЕ АКАУНТА ВИ НО АКО ТОВА СТАНЕ АЗ НЕ СЪМ ОТГОВОРЕН ПРЕДУПРЕДЕНИ СТЕ АКО ИЗПОЛЗВАТЕ БОТА И СТАНЕ НЕЩО НЕ ОБВИНЯВАЙТЕ МЕН НО ВСЕ ПАК БОТА Е НЕУЛОВИМ
Върнете се в началото Go down
https://darkorbit.bulgarianforum.net
XpReSs




Брой мнения : 1
Join date : 03.02.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyСря Фев 09, 2011 8:27 am

Ако работеше тоя хак щеше да е добре ама не работи мама му стара спряли са го ако администратора може да помогне да пище моля ви !!!
Върнете се в началото Go down
minimal




Брой мнения : 1
Join date : 09.03.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyСря Мар 09, 2011 4:30 am

Не работи!!! Даже не ми го отваря. Neutral
Върнете се в началото Go down
F***theSystem




Брой мнения : 2
Join date : 20.03.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyНед Мар 20, 2011 7:09 pm

Здравейте, това е bioBOT!
БиоБОТ може да изтеглите от тук : http://www.megaupload.com/?d=CT1JACNC

Ето как изглежда UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит 3114949q

1) Тук си пишете юзър нейма примерно бла бла бла

2) Тук си пишете паролата 123456789....

3) Тук си пишете АйДи-то на сървара то се намира когато отворите игралния прозорец и там има
int11 или int5 или us3 и след тях има . и след това darkorbit.bigpoint.com

4) давате старт и изчаквате около 30 секунди и ви се появява това

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит 3114978P

цъкате отметка на Bonus Boxes и след това на FILE (Горе в левия ъгъл на прозореца) има едно Start цъквате и на него и бота започва да бере "гъби"

До тук добре така се събират боксчета! Ами сега ще кажете "Как се бият НПЦ-та?"

ами лесно ето сега ще ви покажа

Кликвате на NPC горе и ви се появява това UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит 3115008A
2) на това давате тикче за да може бота да бие НЛО-та
3) това е какви лазери да се купят когато свършат тези от 4)
4) тук са кои лазери да се използват за убиване на НЛО-та
5) Какви ракети да се купят когато свършат тези от 6)
6) какви ракети да се ползват за убиване на НЛО-та
7) какви НЛО-та да се убиват
Cool дали да се въртят НЛО-тата !!! НЕ Е ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО ЗАЩОТО БОТА САМО ГИ ВЪРТИ БЕЗ ДА ГИ БИЕ !!!

ами това е!

АКО ИЗПОЛЗВАТЕ БОТ НЕ Е ГАРАНЦИЯ ЧЕ НЯМА ДА ВИ ХВАНАТ!

приятно ползване Smile



// ако ви се появи съобщение за invisible bonus boxes копирайте цифрите и буквите дадени ви в съобщението и ги сложете в текстовите документи md5_g и md5 като дадете десен бутон на мишката върху тях и след това Open with... --> NotePAd след това Save така и на двата и след това може да пуснете бота отново
Върнете се в началото Go down
Wolf971




Брой мнения : 2
Join date : 11.04.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: bioBOT!   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyПон Апр 11, 2011 4:59 am

здравей F***theSystem кажи ми как да пусна БиоБота слагам новия код както тряабва да е и пак ми изписва него ако може помогни ми scratch scratch


Последната промяна е направена от Wolf971 на Пет Апр 22, 2011 9:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Wolf971




Брой мнения : 2
Join date : 11.04.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: bioBOT!   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyСря Апр 13, 2011 8:59 am

опрах си бота не ми тряа помощ pirat pirat
Върнете се в началото Go down
joko




Брой мнения : 1
Join date : 19.04.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: az imam problem   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyВто Апр 19, 2011 2:52 pm

kakvo pravim ako bota iska net.framework 4 a kompiutara ni ne q priema i nemoje da byde instalirana pale admina ako moje da mi obqsni skype mi e big_jo_92 izteglih si i predi6niq UDObot a no pri nego mi pravqt problem invisible boxovete ine mi izpisva nikakvi 4isla s koito da moga da zamenq
Върнете се в началото Go down
rossko73




Брой мнения : 1
Join date : 20.04.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyСря Апр 20, 2011 6:01 pm

F***theSystem благодаря пич мн луд бот заради тебе си напрайх рег
Върнете се в началото Go down
dimitardimitrov2




Брой мнения : 1
Join date : 27.04.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyСря Апр 27, 2011 10:18 pm

F***theSystem на мен отново ми излиза съобщението въпреки че съм сменил кодовете? Какво да правя
Върнете се в началото Go down
F***theSystem




Брой мнения : 2
Join date : 20.03.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyВто Май 10, 2011 4:54 pm

Значи гледайте да не сте направили някоя грешка при писането и кодовете трябва да са в 2та файла! А УДОБота го хващат често Wink ... ползвайте биото Wink а да като ги пишете кодовете ги пишете на латиница не на кирилица Smile всичко дори и цифрите Wink



// Update!!! New Version of BioBot! http://www.megaupload.com/?d=QFI5BIBZ
Върнете се в началото Go down
north_side




Брой мнения : 2
Join date : 08.06.2011
Age : 33
Местожителство : София

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyСря Юни 08, 2011 11:27 am

F***theSystem Ako може дай някъв скайп да се свържа с теб защото цъкам exe-то за бота и ми излиза някаква грешка Smile ако може да помогнеш What a Face или ти дай скайп или да ти дам моя и ти да ме намериш само кажи Smile
Върнете се в началото Go down
ifeelsogood




Брой мнения : 2
Join date : 17.06.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyПет Юни 17, 2011 6:02 pm

Failed to get the Server IP Adress of the SpaceMap - Какво да правя confused confused confused confused
Върнете се в началото Go down
bgstef123




Брой мнения : 2
Join date : 04.08.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyЧет Авг 04, 2011 2:50 pm

ifeelsogood написа:
Failed to get the Server IP Adress of the SpaceMap - Какво да правя confused confused confused confused
I naa men mi izliza sushtoto kakuv li e tuka problema :?
Върнете се в началото Go down
bgstef123




Брой мнения : 2
Join date : 04.08.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyПет Авг 05, 2011 11:13 am

Wolf971 написа:
здравей F***theSystem кажи ми как да пусна БиоБота слагам новия код както тряабва да е и пак ми изписва него ако може помогни ми scratch scratch


a na men mi izliza Failed to get the Server IP Adress of the SpaceMap kakvo da pravq ??
Върнете се в началото Go down
danicj




Брой мнения : 5
Join date : 31.10.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyПон Окт 31, 2011 3:31 pm

Много благодаря за UDObot-а работи страхотно ! Ако нещо не ви тръгва питайте ме аз ще съм през ден-два тук.. А биобота не работи. lol! study Very Happy Shocked Cool cheers santa albino
Върнете се в началото Go down
D.Blagoev




Брой мнения : 1
Join date : 06.11.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyВто Ное 08, 2011 6:18 pm

dobre za6to nemgoa da go izteglq teglq nqkakvi reklami pls pratete mi go na skype : diata_ 6te sum mn blagodaren
Върнете се в началото Go down
simon6




Брой мнения : 1
Join date : 07.12.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyСря Дек 07, 2011 12:59 pm

Здр.и аз не мога да ги пусна пробвах ги и двата на удо-то ми излиза съобщение за невидимите бб,но без нов код,а на био-то не може да намери сървър,както при колегите.помооооооооооощ!!!
Върнете се в началото Go down
danicj




Брой мнения : 5
Join date : 31.10.2011

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyСъб Яну 14, 2012 9:17 pm

Който има проблем да пише на скайп ****** или на и-мейл ******* Cool
ПП. Вече не си давам мейла и скайпа щото некви хлапета идват, казвам им да си играят честно и почват да ме псуват кат мангали.


Последната промяна е направена от danicj на Нед Май 27, 2012 6:15 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : ПП. Вече не си давам мейла и скайпа щото некви хлапета идват, казвам им да си играят честно и почват да ме псуват кат мангали.)
Върнете се в началото Go down
ivailo




Брой мнения : 1
Join date : 06.05.2012

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyНед Май 06, 2012 12:56 pm

nqkoi moje li da mi dade link za UDOBOT mersi predvaritelno
Върнете се в началото Go down
ultrasdog




Брой мнения : 1
Join date : 31.05.2012

UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит EmptyЧет Май 31, 2012 10:49 am

Nqkoyoy shte mi kaje li kak da si izteglq bota Question , Mnogo mi haresva I love you ! Blagodarq predvaritelno lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty
ПисанеЗаглавие: Re: UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит   UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит Empty

Върнете се в началото Go down
 
UDOBot v.4.0.1 - Най - новия и постоянно ъпдейтнат бот за Дарк Орбит
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Продажба на акаунти в Дарк Орбит

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
DarkOrbit :: DarkOrbit ботове :: UDOBot v.4.0.1-
Идете на: